Навчально-методичний комплекс дисциплін кафедри У та ЗМП Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 194
 next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2024Збірник навчальних текстів з дисципліни «Українська мова за професійним спрямуванням» для студентів усіх спеціальностей факультету інформаційної безпеки та електронних комунікацій денної та заочної форм навчанняКатиш, Тетяна Валентинівна; Katysh, Tetyana V.
2024Збірник навчальних текстів із комплексними завданнями з дисципліни «Українська мова за професійним спрямуванням» для студентів машинобудівного факультету денної та заочної форм навчанняМиронюк, Ліна Віталіївна; Myroniuk, Lina V.
2024Тексти (конспект лекцій) з дисципліни «Історія та культура України» для студентів усіх спеціальностей усіх форм навчанняДєдков, Микола Васильович; Шаповалов, Георгій Іванович; Спудка, Ірина Миколаївна; Васильчук, Тетяна Василівна; Чоп, Володимир Миколайович; Сигида, Галина Анатоліївна; Diedkov, Mykola V.; Shapovalov, Georgi I.; Spudka, Iryna N.; Vasylchuk, Tatyana V.; Chop, Volodymyr N.; Sygyda, Galyna A.
2023Cилабус навчальної дисципліни «Історія українського державотворення» для спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля»Сигида, Галина А.; Syhyda, Halyna A.
2023Робоча програма навчальної дисципліни «Історія українського державотворення» для спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля»Сигида, Галина А.; Syhyda, Halyna A.
2023Cилабус навчальної дисципліни «Українська культура в європейському контексті» для спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля»Сигида, Галина А.; Syhyda, Halyna A.
2023Робоча програма навчальної дисципліни «Українська культура в європейському контексті» для спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля»Сигида, Галина А.; Syhyda, Halyna A.
2023Cилабус навчальної дисципліни «Українська культура в європейському контексті» для спеціальності 075 «Маркетинг»Сигида, Галина А.; Syhyda, Halyna A.
2023Робоча програма навчальної дисципліни «Українська культура в європейському контексті» для спеціальності 075 «Маркетинг»Сигида, Галина А.; Syhyda, Halyna A.
2023Методичні вказівки та завдання контрольної роботи з дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів першого курсу транспортного факультету заочної форми навчання.Бондарчук, Катерина Сергіївна; Bondarchuk, Kateryna S.
2023Методичні вказівки та завдання контрольної роботи з дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів першого курсу електротехнічного факультету заочної форми навчанняБондарчук, Катерина Сергіївна; Bondarchuk, Kateryna S.
2024Збірник навчальних текстів із комплексними завданнями з дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів факультету економіки та управління денної та заочної форм навчання.Бондарчук, Катерина Сергіївна; Bondarchuk, Kateryna S.
2024Тлумачний фінансовий словник з практичними завданнями до змістового модуля №3 «Наукова комунікація як складова фахової діяльності» з дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів економічних спеціальностей денної та заочної форм навчання.Бондарчук, Катерина Сергіївна; Bondarchuk, Kateryna S.
2024Тлумачний словник фінансової, бухгалтерської та економічної сфери для студентів денної та заочної форм навчання факультету економіки та управлінняБондарчук, Катерина Сергіївна; Bondarchuk, Kateryna S.
2024Методичні вказівки та завдання контрольної роботи з дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів першого курсу факультету економіки та управління заочної форми навчанняБондарчук, Катерина Сергіївна; Bondarchuk, Kateryna S.
2024Cилабус навчальної дисципліни «Історія українського державотворення» для спеціальності 075 «Маркетинг»Сигида, Галина А.; Syhyda, Halyna A.
2023Робоча програма навчальної дисципліни «Історія українського державотворення» для спеціальності 075 «Маркетинг»Сигида, Галина А.; Syhyda, Halyna A.
2023Силабус дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів бакалаврату спеціальності «Публічне управління та адміністрування»Бондарчук, Катерина Сергіївна; Bondarchuk, Kateryna S.
2023Робоча програма навчальної дисципліни ОК 07 «Українська мова (за професійним спрямуванням)» спеціальності 281«Публічне управління та адміністрування» (освітня програма / спеціалізація: Регіональне управління)Бондарчук, Катерина Сергіївна; Bondarchuk, Kateryna S.
2023Силабус дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів бакалаврату спеціальності " Менеджмент"Бондарчук, Катерина Сергіївна; Bondarchuk, Kateryna S.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 194
 next >