Бугрова, Тетяна ІванівнаБугрова, Татьяна ИвановнаBugrova, Tetyana I.Логачова, Людмила МихайлівнаЛогачева, Людмила МихайловнаLogacheva, Lyudmila М.2015-03-202015-03-202014http://eir.zntu.edu.ua/handle/123456789/134Методичнi вказiвки до лабораторної роботи «Дослідження характеристик фрактальних антен» з дисциплiн «Антени спеціального призначення та САПР АСП» і «ТЕД, ПРХ та А» для студентів спеціальностей 7.05090101 «Радіотехніка», 6.0509 “Телекомунікації” всіх форм навчання / Укладачі: Т.I.Бугрова, Л.М.Логачова.-Запоріжжя: ЗНТУ, 2014. – 22с.UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисциплін "Антени спеціального призначення та САПР АСП" і "ТЕД, ПРХ та А" EN: Methodical recommendations and instructions for laboratory work on discipline "Specialized Antennas and CAD of Specialized Antennas", "Technical Electrodynamics, Wave Propagation and Antennas" RU: Приведены методические рекомендации и указания по выполнению лабораторних работ по дисциплинам "Антенны специального назначения и САПР АСП, "Техническая электродинамика и антенны"ukфракталисерветка Серпінськогодіаграма спрямованостічастотні характеристикисніжинка Кохапрограма HFSSfractalsSerpinskiy Napkinantenna patternfrequency performanceKoch snowflakeHFSS programфракталыСалфетка Серпинскогодиаграмма направленностичастотные характеристикиСнежинка Кохапрограмма HFSSМетодичнi вказiвки до лабораторної роботи «Дослідження характеристик фрактальних антен» з дисциплiн «Антени спеціального призначення та САПР АСП» і «ТЕД, ПРХ та А»Методичнi вказiвки до лабораторної роботи «Дослідження характеристик фрактальних антен» з дисциплiн «Антени спеціального призначення та САПР АСП» і «ТЕД, ПРХ та А» для студентів спеціальностей 7.05090101 «Радіотехніка», 6.0509 “Телекомунікації” всіх форм навчанняMethodical textbook for laboratory work "Investigation of characteristics of fractal antenna" of subjects' Special Purpose Antennas and CAD TSA "and" TED, PRH and A "Методические указания к лабораторной работе «Исследование характеристик фрактальных антенн» с дисциплин «Антенны специального назначения и САПР АСП» и «ТЭД, ПРХ и А»