Statistics for Розрахунок зварних з'єднань. Методичні вказівки із курсу "Деталі машин і основи конструювання" для студентів спеціальності 134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка освітні програми «Авіаційні двигуни та енергетичні установки», «Технології виробництва авіаційних двигунів та енергетичних установок», 131 Прикладна механіка освітня програма «Обладнання та технології ливарного виробництва» всіх форм навчання.

Total visits

views
Розрахунок зварних з'єднань. Методичні вказівки із курсу "Деталі машин і основи конструювання" для студентів спеціальності 134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка освітні програми «Авіаційні двигуни та енергетичні установки», «Технології виробництва авіаційних двигунів та енергетичних установок», 131 Прикладна механіка освітня програма «Обладнання та технології ливарного виробництва» всіх форм навчання. 0

Total visits per month