UK: Методичні вказівки, призначені для використання на лабораторних заняттях із дисципліни "Конструювання програм і мови програмування", виконання курсової роботи, а також у процесі самостійної роботи слухачів факультету післядипломної освіти. EN: Guidance for use on laboratory studies with the subject "Design programs and programming languages", the course work and during individual work of students of the Faculty of Postgraduate Education. RU: Методические указания, предназначенные для использования на лабораторных занятиях по дисциплине "Конструирование программ и языки программирования", выполнение курсовой работы, а также в процессе самостоятельной работы слушателей факультета последипломного образования.

Конструювання програм і мови програмування. Програма, методичні вказівки до лабораторних робіт, курсового проектування та самостійної роботи слухачів спеціальності 8.080403 “Програмне забезпечення автоматизованих систем” / уклад.: С. К. Корнієнко, С. Г. Мілінчук, М. В. Калініна. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2002. - 66 с.

структури, процедури, функції, цикли, зовнішні файли, типізовані файли, structure, procedures, features, cycles, external files, typed files, структуры, процедуры, функции, циклы, внешние файлы, типизированные файлы