UK: Методичні вказівки з дисципліни «Логічне програмування» містять стислі теоретичні відомості з мови Visual Prolog з нерозглянутих тем, методичні вказівки до вивчення матеріалу тем. EN: Methodical instructions on discipline «Logical programming» contain concise theoretical information from the language of Visual Prolog from untried topics, methodological guidelines for the study of material themes. RU: Методические указания по дисциплине «Логическое программирование» содержат сжатые теоретические сведения по языку Visual Prolog с нерассмотренных тем, методические указания к изучению материала тем.

Методичні вказівки до самостійних робіт з дисципліни «Функціональне та логічне програмування» для студентів професійного напряму 6.050103 «Програмна інженерія» спеціальності 7.05010301 «Програмне забезпечення систем» всіх форм навчання / уклад.: І. В. Левада, Л. Ю. Дейнега. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2016. – 54 с.

арифметичний вираз, об’єкти складеної структури, рекурсивні дерева, arithmetic expression, objects of a composite structure, recursive trees, арифметическое выражение, объекты составленной структуры, рекурсивные деревья