Лабораторні роботи з основ обчислювального інтелекту

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни " Основи обчислювального інтелекту ". EN: These guidelines and instructions for laboratory work on discipline "Principles of Computational Intelligence". RU: Приведенные методические рекомендации и указания к выполнению лабораторных работ по дисциплине "Основы вычислительного интеллекта".

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Основи обчислювального інтелекту" для студентів спеціальності 8.05010102 “Інформаційні технології проектування” усіх форм навчання / уклад. : С. О. Субботін. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2013. – 50 с.

обчислювальний інтелект, нечіткі множини, операції з нечіткими множинами, моделі на базі теорії нечітких множин, computational intelligence, fuzzy sets, operations with fuzzy sets, models based on the theory of fuzzy sets, вычислительный интеллект, нечеткие множества, операции с нечеткими множествами, модели на базе теории нечетких множеств