Словник митних термінів

UK: Словник митних термінів покликаний надати допомогу студентам, які навчаються в юридичних закладах. Даний матеріал є простим та доступним у використанні, упорядкований на основі чинного законодавства, наукової та практичної літератури, із використанням термінів, що подаються в підручниках, методичних посібниках, комп'ютерних системах, тощо. EN: The dictionary of customs terms is intended to help students studying at law faculties. This material is simple and accessible in use, ordered on the basis of current legislation, scientific and practical literature, using terms that are given in textbooks, teaching aids, computer systems etc. RU: Словарь таможенных терминов призван оказать помощь студентам, обучающимся на юридических факультетах. Данный материал является простым и доступным в использовании, упорядоченный на основе действующего законодательства, научной и практической литературы, с использованием терминов, которые подаются в учебниках, методических пособиях, компьютерных системах и тому подобное.

Денисенко В. В. Словник митних термінів. [Електронний ресурс] / В. В. Денисенко – Електрон. дані. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 1 електрон. опт. диск (DVD-ROM); 12 см. – Назва з тит. екрана.

customs law, customs policy, customs, customs duty, customs regimen, митне право, митна політика, митна справа, мито, митний режим, таможенное право, таможенная политика, таможенное дело, таможенная пошлина, таможенный режим