UK: Інформація для виконання лабораторних робіт з дисципліни «Теоретичні основи ливарного виробництва» EN: Information for the performance of laboratory work in the discipline "Theoretical foundations of foundry production"

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Теоретичні основи ливарного виробництва» для студентів спеціальностей 136 «Металургія» освітньої програми «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів» та 131 «Прикладна механіка» освітньої програми «Обладнання та технології ливарного виробництва» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти всіх форм навчання всіх форм навчання / Укл.: О.Ф.Кузовов, Є.М. Парахнєвич, Я.А.Василевська – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. - 28 стор.

кристалізація, рідинотекучість, усадкова раковина, усадкова раковина, crystallization, fluidity, gating system, temperature