Класичний приватний університет

UK: У статті на матеріалі текстів українських друкованих ЗМІ розглядаються нульсуфіксальні похідні. Здійснено опис цих іменників, їхню семантику, кількісний вияв, функції нульсуфіксальних дериватів. EN: The derivatives with zero-suffix on the basis of modern Ukrainian language (the text of mass medias) are represented in the article. The author described the derivatives with zero suffix, their semantic and number, their functions. RU: В статье на материале текстов украинских печатных СМИ исследуются нульсуффиксальные производные имена существительные. Представлено описание таких дериватов, их семантики, количество, а также функциональные возможности нульсуффикальных имен существительных.

Волинець Г.М. Функціонування нульсуфіксальних дериватів у текстах українських ЗМІ як показник мовної економії / Г.М.Волинець // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. – Запоріжжя : Класичний приватний університет, 2012. – № 4. – С.211–216.

zero-suffix, derivative, functions of suffixes, zero-suffix derivation, mass medias, нульовий суфікс, дериват, функції суфіксів, нульсуфіксація, ЗМІ, нулевой суффикс, дериват, функции суффиксов, нулевая суффиксация, СМИ