Методичні вказівки до виконання лабораторнних занять з дисципліни «Технологічні основи машинобудування» для студентів освітніх програм: «Технологія машинобудування», «Металорізальні верстати та системи», «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання»

Методичні вказівки до виконання лабораторних занять з дисципліни «Технологічні основи машинобудування» для студентів освітніх програм: «Технологія машинобудування», «Металорізальні верстати та системи», «Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання» / уклад.: Вишнепольський Є.В., Гончар Н.В. – Запоріжжя: НУЗП, 2020 – 53 с.

Основи машинобудування, Машинобудування, ТОМБ, Заготовка, Fundamentals of mechanical engineering, Engineering, TFME, Billet, Основы машиностроения, Машиностроение, ТОМБ, Заготовка