Силабус дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів бакалаврату спеціальності "Архітектура та містобудування"

UK: Наведено силабус дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів спеціальності " Архітектура та містобудування" EN: Syllabus of the discipline « Ukrainian language for specific purposes » for students of the specialty "Architecture and Urban Planning" is presented

Силабус дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на факультеті будівництва, архітектури та дизайну. Спеціальність: 191 "Архітектура та містобудування" Спеціалізація/освітня програма: архітектура та містобудування / Г.С. Онуфрієнко. Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. - 14 с.

Характеристика і зміст дисципліни, Критерії оцінювання, Політика курсу, Characteristics and content of the discipline, Evaluation criteria, Course policy