UK: Вивчення даного курсу передбачає ознайомлення студентів із основними теоріями й концепціями сучасних популярних психологічних шкіл і напрямків. EN: The study of this course involves acquainting students with the basic theories and concepts of modern popular psychological schools and areas.

Робоча програма навчальної дисципліни ОК 18 «Психологія» для здобувачів вищої освіти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» освітньої програми (спеціалізація) «Регіональне управління» ОС «Бакалавр» / уклад.: Г.О Арсентьєва. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 18 с.

структуралізм, функціоналізм, психоаналіз, гештальт-психологія, structuralism, unctionalism, sychoanalysis, Gestalt- psychology