Робоча програма навчальної дисципліни «Психологія» для здобувачів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» ОС «Бакалавр»

UK: Вивчення даного курсу передбачає ознайомлення студентів із основними теоріями й концепціями сучасних популярних психологічних шкіл і напрямків. EN: The study of this course involves acquainting students with the basic theories and concepts of modern popular psychological schools and areas. RU: Изучение данного курса предполагает ознакомление студентов с основными теориями и концепциями современных популярных психологических школ и направлений.

Робоча програма навчальної дисципліни «Психологія» для здобувачів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» галузі знань 07 «Управління та адміністрування ОС «Бакалавр» / уклад.: Г.О Арсентьєва. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка, 2021. – 17 с.

структуралізм, фунціоналізм, психоаналіз, гештальт-психологія, structuralism, unctionalism, sychoanalysis, Gestalt- psychology, структурализм, функционализм, психоанализ, гештальт-психология