UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки для контрольних робіт для студентів заочного відділення з дисципліни "Історія та культура України" EN: Methodical reference for topics control works for students of distance learning on ‘History and culture of Ukraine’ RU: Приведены методические рекомендации и указания для контрольных работ для студентов заочного отделения по дисциплине «История и культура Украины»

Методичні вказівки з планами семінарських занять та тематикою контрольних робіт з дисципліни “Історія та культура України” для студентів усіх спеціальностей заочної форми навчання /Укл.: Дєдков М.В., Спудка І.М., Чоп В.М., – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 48 с.

українська культура, литовсько-польська доба, історія, революція, Ukrainian culture, Lithuanian- Polish period, history, revolution, украинская культура, литовско-польский период, история, революция