Методичні вказівки для проведення практичних занять та виконання самостійної роботи з дисципліни "Фінанси підприємств"

UK: Мета дисципліни — отримання студентами базових знань з питань теорії та практики фінансових відносин суб’єктів господарювання. EN: The purpose of the course is to provide students with basic knowledge of theory and theory practices of financial relations of business entities. RU: Цель дисциплины - получение студентами базовых знаний по вопросам теории и практики финансовых отношений субъектов хозяйствования.

Методичні вказівки для проведення практичних занять та виконання самостійної роботи з дисципліни «Фінанси підприємств» для здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «бакалавр» денної та заочної форм навчання спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та 071 «Облік і оподаткування» / уклад. Олійник Т.О. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2019. –36 с.

грошові доходи, фінансові ресурси, чистий дохід, субвенція, cash income, financial resources, net profit, subvention, денежные доходы, финансовые ресурсы, чистый доход, субвенция