UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до лабораторної роботи № 1 «Розрахунок механічних стендів з клавішними притискачами для листових конструкцій» з дисципліни «Складально-зварювальне оснащення» для студентів напряму підготовки 6.050504 «Зварювання» EN: These guidelines and instructions for laboratory work № 1 « Calculation of mechanical keyboards stand clamp for sheet structures" discipline " assembly and welding equipment " for the student training direction 6.050504 "Welding" RU: Приведены методические рекомендации и указания к лабораторной работе № 1 «Расчет механических стендов с клавишными прижимами для листовых конструкций» по дисциплине «Сборочно-сварочные приспособления» для студентов направления подготовки 6.050504 «Сварка»

Методичні вказівки до лабораторної роботи № 1 "Розрахунок механічних стендів з клавішними притискачами для листових конструкцій" з дисципліни "Складально-зварювальне оснащення" для студентів напряму підготовки 6.050504 "Зварювання" усіх форм навчання / уклад. М. Ю. Осіпов. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2015. – 14 с.

клавішний притискач, важіль, силовий циліндр, клавіша притискна, листове полотнище, рейковий шлях, keyboard clamp, lever, ram, clamping key, sheet panel, rail way, клавишный прижим, рычаг, силовой прижим, прижимная клавиша, листовое полотно, рельсовый путь