Робоча програма дисципліни «Розмірні розрахунки при проектуванні технологічних процесів»

UK: Наведена робоча програма дисципліни «Розмірні розрахунки при проектуванні технологічних процесів» EN: The work program of the discipline «Dimensional calculations in the design of technological processes» RU: Приведена рабочая программа дисциплины «Размерные расчеты при проектировании технологических процессов»

Робоча програма ППН25 Розмірні розрахунки при проектуванні технологічних процесів для студентів спеціальності 131 Прикладна механіка, освітня програма (спеціалізація) «Технології машинобудування»//уклад. В.О. Логомінов. - Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2020. - 10 с.

робоча програма, технологічний процес, розмірний ланцюг, припуск, work program, technological process, technological process, dimensional allowance, рабочая программа, технологический процесс, размерная цепь