Методичні вказівки завдання до виробничої практики першого (бакалаврського) рівня освіти для студентів курсу спеціальності «Туризм» галузі знань 24 «Сфера обслуговування»

UK: Методичні вказівки завдання до виробничої практики для студентів 3 курсу спеціальності «Туризм» EN: Methodical instructions of the task to industrial practice for 3rd year students majoring in «Tourism» RU: Методические указания задания к производственной практике для студентов 3 курса специальности «Туризм»

Методичні вказівки завдання до виробничої практики першого (бакалаврського) рівня освіти для студентів 3 курсу спеціальності 242 «Туризм» галузі знань 24 – «Сфера обслуговування» / Укл.: Т.В. Шелеметьєва, Т.С. Кукліна. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2019. – 24 с.

практика, туризм, туристичні оператори, туристичний продукт, менеджер, екскурсія, practice, tourism, tour operators, tourist product, manager, excursion, практика, туризм, туристические операторы, туристический продукт, менеджер, экскурсия