UK: Дані методичні вказівки призначені для вивчення та практичного освоєння студентами всіх форм навчання прийняття рішень у процесі управління ризиками проектів. EN: These are methodical instructions for studying and practical use of decision making during project risk management by studentsof all learning modes. RU: Данные методические указания предназначены для изучения и практического освоения студентами всехформ обучения принятия решений в процессе управления рисками проектов.

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни “Прийняття рішень у процесі управління ризиками проектів” для студентів спеціальності 121 “Інженерія програмного забезпечення” (всіх форм навчання) / В.М. Льовкін. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2016. – 79 с.

управління ризиками, компонентне програмне забезпечення, повторне використання коду, прийняття рішень, якісний та кількісний аналіз ризиків, кількісна оцінка ризків, risk management, сomponent software model, code reuse, decision making, qualitative and quantitative risk analysis, quantitative risk estimation, управление рисками, компонентное программное обеспечение, повторное использование кода, принятие решений, качественный и количественный анализ рисков, количественная оценка рисков