Злочинність в США: кримінологічний аналіз

Громадська організація «Асоціація випускників юридичного факультету Запорізького державного університету»

UK: В статті дається загальна кримінологічна характеристика стану злочинності в США. На основі статистичних даних та інших джерел аналізуються детермінанти, загальний стан, структура і динаміка злочинності в цій державі. EN: This article gives general criminological characteristics of crime in the US. On the basis of statistics and other sources are analyzed determinants, general structure and dynamics of crime in this state. RU: В статье дается общая криминологическая характеристика состояния преступности в США. На основе статистических данных и других источников анализируются детерминанты, общее состояние, структура и динамика преступности в этой стране.

crime, the US, crime rate, the geography of crime, злочинність, рівень злочинності, географія злочинності, преступность, США, уровень преступности, география преступности