Методичні вказівки щодо організації самостійної роботи з дисципліни «Бухгалтерський облік». Частина 3

UK: Наведено методичні вказівки щодо організації самостійної роботи з дисципліни «Бухгалтерський облік» EN: The methodological instructions on the organization of independent workin the discipline "Accounting" RU: Приведены методические по организации самостоятельной работы по дисциплине «Бухгалтерский учет»

Методичні вказівки щодо організації самостійної роботи з дисципліни «Бухгалтерський облік» для студентів спеціальності 075 «Маркетинг» денної та заочної форми навчання. Частина 3 / уклад. Л. М. Очеретько. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2019. - 72 с.

облік, баланс, звітність, рахунки, accounting, balance, reporting, accounts, учёт, баланс, отчётность, счета