UK: Методичні вказівки складаються з двох розділів і одного додатку і мають рекомендації до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Мікропроцесорні системи». EN: Methodological instructions consist of two sections and one appendix and have recommendations for performing laboratory work in the discipline "Microprocessor systems".

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Мікропроцесорні системи» для студентів спеціальності 141 – ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА освітньої програми «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» усіх форм навчання. /Укл: В.В. Осадчий, Е.М. Кулинич, О.С. Назарова. - Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 62 с.

microprocessor system, microcontroller, assembler, programming, мікропроцесорна система, асемблер, мікроконтролер, програмування