UK: Наведені методичні рекомендації до проведення практичних занять для здобувачів вищої освіти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» EN: These guidelines for performing practical classes for сompetitors of higher education specialty 281 "Publishing management and administration" are given RU: Приведены методические рекомендации для проведения практических занятий для соискателей высшего образования специальности 281 «Публичное управление и администрирование»

Методичні вказівки до проведення практичних занять з дисципліни «Організаційна поведінка» для здобувачів вищої освіти за освітньо-науковою програмою підготовки «бакалавр» галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» освітньої програми (спеціалізації) «Регіональне управління» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» / Укл.: О.О. Соріна. – Запоріжжя: НУЗП, 2019. – 38 с.

організаційна поведінка, структура навчальної дисципліни, програма навчальної дисципліни, плани практичних занять, контрольні питання з дисципліни, методи навчання, organizational behavior, structure of the educational discipline, program of the educational discipline, guidelines for workshops, control questions from the course, teaching methods, организационное поведение, структура учебной дисциплины, программа учебной дисциплины, планы практических занятий, контрольные вопросы по курсу, методы обучения