UK: У лабораторних роботах відображаються основні показники для проєктування ливарних цехів EN: In the laboratory work, the main indicators for the design of foundries are displayed

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Основи прєктування цехів» для студентів спеціальностей 131 Прикладна механіка, освітньо-професійної програми «Обладнання та технології ливарного виробництва» та 136 Металургія освітньо-професійної програми «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти всіх форм навчання / Укладач: В. М. Сажнєв, В. В. Наумик – Запоріжжя: НУ ЗП, 2023. – 32 с.

структура цеху, вантажопотоки, склади, обладнання, shop structure, cargo flow, warehouses, equipment