Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з вивчення курсу «Технології обробки типових деталей та складання машин» для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка». ОП «Технології машинобудування» всіх форм навчання

UK: Наведені методичні вказівки для самостійної роботи студентів з вивчення курсу «Технології обробки типових деталей та складання машин» для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка». EN: The methodical instructionsaregiven for the independent work of students in studying the course «Technologies for processing standard parts and assembling machines» for students of the specialty 131 «Applied Mechanics». RU: Приведены методические указания для самостоятельной работы студентов по изучению курса «Технологии обработки типовых деталей и сборки машин» для студентов специальности 131 «Прикладная механика».

Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з вивчення курсу “Технології обробки типових деталей та складання машин” для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка» ОП „Технології машинобудування” всіх форм навчання / Укл. В.В. Кононов, В.О. Логомінов – Запоріжжя: ЗНТУ, 2019 – 26 с.

типовий технологічний процес, типова деталь, маршрут обробки, складання машин, гнучкі виробничі системи, typical technological process, typical detail, route processing, assembly of cars, flexible production systems, типовой технологический процесс, типовой технологический процесс, маршрут обработки, сборки машин, гибкие производственные системы