Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни “Основи надійності авіаційних двигунів”

UK: Наведені методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни “Основи надійності авіаційних двигунів” EN: Methodical instructions for personal work on discipline "Fundamentals of aircraft engine reliability" RU: Приведены методические указания к самостоятельной работе по дисциплине "Основы надежности авиационных двигателей"

Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни “Основи надійност іавіаційних двигунів” для студентів спеціальності 134 Авіаційна та ракетно-космічнатехніка (освітні програми «Авіаційні двигуни та енергетичні установки», «Технології виробництва авіаційних двигунів та енергетичних установок») усіх форм навчання / уклад.: Ю. І. Кривих – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 10 с.

авіаційний двигун, надійність, аналіз дефектів, прогнозування рівня надійності, відмова, нормальний (Гаусівський) розподіл, емпіричній розподіл, aircraft engine, reliabilityанализ дефектов, defect analysis, reliabilityprediction, refusing, normal (Gaussian) distributions, еmpirical distribution, авиационный двигатель, надёжность, анализ дефектов, прогнозирование уровня надёжности, отказ, нормальное (Гауссовское) распределение, эмпирическое распределение