Конспект з дисципліни "Теоретичні основи електротехніки" для студентів спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" "Електричні кола постійного струму"

UK: Наведено конспект з дисципліни "Теоретичні основи електротехніки" за темою "Електричні кола постійного струму" EN: The summary on subject "Theoretical electrical engineering" on the topic "Electrical circuits of direct current" is given

Конспект з дисципліни "Теоретичні основи електротехніки" для студентів спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" денної та заочної форм навчання " Електричні кола постійного струму" /Укл.: В.В. Козлов, О.В. Набокова. - Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2023. - 42 с.

Постійний струм, Метод контурних струмів, Метод вузлових потенціалів, Метод еквівалентного генератора, Direct current, Mesh-current method, Node-analysis method, Thevenin’s method