Господарське право. Навчально-методичний комплекс для студентів заочної форми навчання спеціальності “Менеджмент організацій і адміністрування”

UK: Навчально-методичний комплекс для студентів заочної форми навчання спеціальності "Менеджмент организаций и администрирование" (за вимогами кредитно-модульної системи) з дисципліни «Господарське право». EN: Training complex for students of correspondence courses in "Management and Administrative organizations" (as required by the credit-modular system) with the subject "Business Law". RU: Учебно-методический комплекс для студентов заочной формы обучения специальности «Менеджмент организаций и администрирование" (по требованиям кредитно-модульной системы) по дисциплине «Хозяйственное право»

Кириченко Ю. В. Господарське право : навчально-методичний комплекс для студентів денної форми навчання спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування». – Запоріжжя : ЗНТУ, 2013. - 52 с.

господарське право, господарське законодавство, підприємство, господарське зобов’язання, суб’єкт господарювання, правові акти, commercial law, economic legislation, enterprise, a business obligation, entity, legislation, хозяйственное право, хозяйственное законодательство, предприятие, хозяйственное обязательство, субъект хозяйствования, правовые акты