Самостійні роботи з дисципліни “Податкова система”

UK: Наведені методичні рекомендації містять завдання до виконання самостійної роботи з дисципліни «Податкова система» EN: Given methodical recommendations contain the tasks to perform independent work on discipline"Tax System" RU: Приведенные методические рекомендации содержат задания для выполнения самостоятельной работы по дисциплине «Налоговая система»

Методичні рекомендації щодо організації самостійної роботи з дисципліни "Податкова система" для студентів напряму підготовки 6.030509 «Облік і аудит» та 6.030508 «Фінанси і кредит» денної та заочної форми навчання / уклад.: В. М. Помулева – Запоріжжя : ЗНТУ, - 2013. - 90 с.

податкова система, податкові зобов’язання, податковий кредит, податок на додану вартість, акцизний податок, податок на прибуток підприємств, податок на доходи фізичних осіб, tax system, tax obligations, tax credit, value-added tax, excise tax, enterprises income tax, personal income tax, налоговая система, налоговые обязательства, налоговый кредит, налог на добавленную стоимость, акцизный налог, налог на прибыль предприятий, налог на доходы физических лиц