Методичні вказівки для символьних та рядкових змінних

UK: Містить індивідуальні завдання та теоретичні відомості до лабораторної роботи з курсів “Обчислювальна техніка, інформатика та програмування”, „Комп’ютерна техника та програмування”, “Інформатика” за темою “Операції з символьними та рядковими змінними”, приклади їх виконання з використанням середовища Excel та програмування мовою VBA (Visual Basic for Application) для студентів усіх форм навчання технічних спеціальностей. EN: Contains individual tasks and theoretical information to laboratory work on the course "Computer Engineering, Computer Science and Programming", "Computer Technology and Programming", "Informatics" on "Operations with string variables", examples of their implementation using Excel environment and programming in VBA (Visual Basic for Application) for students of technical specialties all forms of education RU: Содержит индивидуальные задания и теоретические сведения к лабораторной работе по курсам "Вычислительная техника, информатика и программирование", "Компьютерная техника и программирование", "Информатика" на тему "Операции с символьными и строковыми переменными", примеры их выполнения с использованием среды Excel и программирования на языке VBA (Visual Basic for Application) для студентов всех форм обучения технических специальностей.

Методичні вказівки та завдання з курсів “Обчислювальна техніка, інформатика та програмування”, „Комп’ютерна техніка та програмування”, “Інформатика” за темою “Операції з символьними та рядковими змінними“ для студентів усіх форм навчання технічних спеціальностей/ Укл.:В.Г.Вишневська, О.В.Корнєєва, А.О.Кузьменко, Л.О.Пархоменко, Г.В.Романіченко. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2012. – 34с

символьна змінна, масив символів, функції для обробки рядків, алгоритми обробки, командна кнопка, форма користувача, string variable, an array of characters, functions for the processing strings, processing algorithms, command button, user form, символьная переменная, массив символов, функции для обработки строк, алгоритмы обработки, командная кнопка, форма пользователя