НУ «Запорізька політехніка»

UK: Методичні вказівки до виконання практичних завдань з дисципліни «Ринок туристичних послуг» для студентів спеціальності «Туризм» EN: Methodological instructions for the implementation of practical tasks from the discipline "Tourist Services" for students of the specialty "Tourism" RU: Методологические указания для осуществления практических задач из дисциплины «Рынок туристических услуг» для студентов специальности «Туризм»

Методичні вказівки до виконання практичних завдань з дисципліни «Ринок туристичних послуг» для студентів першого (бакалаврського) рівня спеціальності «Туризм» галузі знань 24 «Сфера обслуговування» / Т.В. Бут. – Запоріжжя, НУ «Запорізька політехніка», 2021 – 50 с.

туризм, туристичні послуги, конкурентоспроможність, турагент, туристичне підприємство, споживач, tourism, Tourist services, Competitiveness, travel agent, tourist enterprise, consumer, туризм, туристические услуги, конкурентоспособность, турагент, туристическое предприятие, потребитель