UK: «Страховий менеджмент» є обов’язковою компонентою освітньо-професійної програми “Фінансово-економічна безпека” зі спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок”, яка націлена на формування професійних компетентностей у здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем. У процесі вивчення навчальної дисципліни студенти отримують теоретичні знання з розробки та реалізації управлінських рішень, що забезпечують раціональне формування й використання потенціалу страхових компаній, гармонізацію фінансових інтересів споживачів страхових послуг, власників і персоналу страхового бізнесу, посередників і держави, набувають необхідних фахових компетентностей для подальшого використання здобутих знань і навичок у практичній діяльності в установах страхового сектора. У процесі вивчення дисципліни студенти повинні використовувати економічну термінологію; оволодіти теорією і практикою страхування; набути навиків фінансово-економічної роботи у сфері страхування в аспекті регіонального розрізу; висвітлити організацію та шляхи розвитку страхового ринку та державного регулювання страхової діяльності; вивчити особливості та шляхи удосконалення фінансової діяльності страховиків. EN: "Insurance management" is a mandatory component of the educational and professional program "Financial and economic security" in the specialty 072 "Finance, banking, insurance and stock market", which is aimed at the formation of professional competences of students of higher education at the second (master's) level. In the process of studying the academic discipline, students acquire theoretical knowledge on the development and implementation of management solutions that ensure the rational formation and use of the potential of insurance companies, the harmonization of the financial interests of consumers of insurance services, owners and staff of insurance businesses, intermediaries and the state, acquire the necessary professional competences for further use of acquired knowledge and skills in practical activities in institutions of the insurance sector. In the process of studying the discipline, students must use economic terminology; master the theory and practice of insurance; acquire skills of financial and economic work in the field of insurance in the aspect of a regional section; highlight the organization and ways of development insurance market and state regulation of insurance activity; to study the peculiarities and ways of improving the financial activity of insurers.

Силабус з дисципліни «Страховий менеджмент» для здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «магістр» денної та заочної форм навчання спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» / Укл. В.Г. Бабенко-Левада, – Запоріжжя: НУЗП, 2023.- 7 с.

Insurance, Insurance business, Management, Insurance Company, Страхування, Страховий бізнес, Управління, Страхова компанія