Самостійна робота студентів з програмування механічних операцій в технологічних процесах

UK: Наведені методичні рекомендації і вказівки по самостійній роботі студентів з вивчення дисципліни "Програмування механічних операцій в технологічних процесах". EN: Methodical recommendations and instructions are resulted and pointing on independent worof students on the study of discipline the "Programming of mechanical operations in technological processes". RU: Приведены методические рекомендации и указания по самостоятельной работе студентов по изучению дисциплины "Програмирование механических операций в технологических процессах".

Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з вивчення дисципліни "Програмування механічних операцій в технологічних процесах" (для спеціальності 8.05050201 "Технологія машинобудування") Укл. П.А. Каморкін. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2010. 22 с.

крапка, лінія, дуга, крива, поверхня, оболонка, прохід, операція, програма, що управляє, АПТ, point, line, arc, curve, surface, shell, passage-way, operation, control the program, точка, линия, дуга, кривая, поверхность, оболочка, проход, операция, управляющая программа, APT