UK: Наведені методичні вказівки до самостійної роботи студентів технічних спеціальностей та усіх форм навчання з дисципліни “Теорія ймовірностей” EN: Methodological instructions for the independent work of students of technical specialties and all forms of education in the discipline "Theory of Probabilities" are provided.

Методичні вказівки та розрахунково-графічні завдання для самостійної роботи студентів технічних спеціальностей та усіх форм навчання з дисципліни “Теорія ймовірностей” / Укл.: Д. І. Анпілогов, Ю. В. Мастиновський, Т. І. Левицька, І.С. Пожуєва – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 74 с.

ймовірність, випадкова величина, математичне сподівання, дисперсія, нормальний закон, probability, random variable, mathematical expectation, dispersion, normal law