UK: Методичні вказівки містять відомості до до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Конструювання і виготовлення оснастки спеціальних видів лиття». EN: The methodical pointing contain information to implementation of laboratory works on discipline of "Constructing and making of rigging of the special types of casting". RU: Методические указания содержат сведения для выполнения лабораторных работ по дисциплине "Конструирование и изготовление оснастки специальных видов литья".

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Конструювання і виготовлення оснастки спеціальних видів лиття» для студентів спеціальності 131 Прикладна механіка денної та заочної форм навчання /уклад. : В. М. Сажнєв. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2016. - 27 с.

модельний блок, керамічна оболонка, прес-форма, кокіль, виштовхувач, модельный блок, керамическая оболочка, пресс-форма, кокиль, выталкиватель, model block, ceramic shell, press-form, chill, ejector