НУ «Запорізька політехніка»

UK: Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни «Ринок туристичних послуг» для студентів першого (бакалаврського) рівня спеціальності «Туризм» галузі знань 24 «Сфера обслуговування» EN: Methodical instructions for the course work on discipline "Market of tourist services" for students of the first (bachelor) level of specialty "Tourism" Branches of knowledge 24 "Sphere of service" RU: Методологические указания по выполнению курсовой работы дисциплины «Рынок туристических услуг» для студентов первого (бакалаврского) уровня специальности «Туризм» отрасль знаний 24 «Сфера обслуживания»

Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни «Ринок туристичних послуг» для студентів першого (бакалаврського) рівня спеціальності «Туризм» галузі знань 24 «Сфера обслуговування» / Укл.: Т.В. Бут – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021 – 28 с.

туризм, туристичні послуги, конкурентоспроможність, турагент, туристичне підприємство, курсова робота, tourism, Tourist services, Competitiveness, travel agent, tourist enterprise, term paper, туризм, туристические услуги, конкурентоспособность, турагент, туристическое предприятие, курсовая работа