Методичні вказівки з виконання самостійних робіт дисципліни «Основи мікропроцесорної техніки» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітньої програми «Електротехнічні системи електроспоживання» усіх форм навчання.

UK: Методичні вказівки містять основні питання та опис трьох практичних завдань для самостійного виконання з дисципліни «Основи мікропроцесорної техніки» EN: The methodical instructions contain the main questions and a description of three practical tasks for independent execution in the discipline "Fundamentals of microprocessor engineering" RU: Методические указания содержат основные вопросы и описание трех практических заданий для самостоятельного выполнения по дисциплине «Основы микропроцессорной техники»

Методичні вказівки з виконання самостійних робіт дисципліни «Основи мікропроцесорної техніки» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка освітньої програми «Електротехнічні системи електроспоживання» усіх форм навчання / уклад: О.С. Назарова - Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2020. – 26 с.

microprocessor, programming, emulator, assembler, мікропроцесор, програмування, емулятор, ассемблер, микропроцессор, программирования, эмулятор, ассемблер