Збірник навчальних текстів із комплексними завданнями з дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів факультету економіки та управління денної та заочної форм навчання.

UK: Розміщено 10 завдань, структурованих за такими характеристиками: тексти, докомунікативні, комунікативні, притекстові завдання. Запропоновано літературу до виконання завдань. EN: There are 10 tasks structured according to the following characteristics: texts, pre-communicative, communicative, textual tasks. Literature for the tasks is offered.

Збірник навчальних текстів із комплексними завданнями з дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів факультету економіки та управління денної та заочної форм навчання / Укл.: Бондарчук К.С. Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2024. - 34 с.

фаховий текст, комунікативні завдання, докомунікативні завдання, притекстові завдання, professional text, communicative tasks, pre-communicative tasks, text-based tasks