Конспект лекцій з дисциплін «Основи проектування ливарних цехів», «Проектування ливарних цехів» для студентів спеціальності 136 «Металургія» та «Основи проектування ливарних цехів», «Проектування ливарних цехів машинобудівних підприємств» для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка». Частина 1

UK: Наведено конспект лекцій з дисциплін «Основи проектування ливарних цехів», «Проектування ливарних цехів» та «Проектування ливарних цехів машинобудівних підприємств» EN: Lecture notes on disciplines «Basics of foundry workshops designing», «Foundry workshops designing» end «Foundry workshops of engineering enterprises designing» are given RU: Приведен конспект лекций по дисциплинам «Основы проектирования литейных цехов», «Проектирование литейных цехов» и «Проектирование литейных цехов машиностроительных предприятий»

Конспект лекцій з дисциплін «Основи проектування ливарних цехів», «Проектування ливарних цехів» для студентів спеціальності 136 «Металургія» та «Основи проектування ливарних цехів», «Проектування ливарних цехів машинобудівних підприємств» для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка» всіх форм навчання. Частина 1 / укладачі : В. В. Наумик, В. М. Сажнєв, Ю. П. Петруша, Я. А. Василевська – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 62 с.

проектний розрахунок, плавильне відділення, формувальне відділення, склади, план цеху, project calculation, melting department, moulding department, warehouses, workshop plan, проектный расчёт, плавильное отделение, формовочное отделение, склады, план цеха