UK: Наведено тематика дисципліни, методичні вказівки щодо вивчення навчальних питань. EN: The subject of discipline, methodical instructions on the study of educational issues is presented. RU: Приведена тематика дисциплин, методические указания для изучения учебных вопросов.

Методичні вказівки до самостійного вивчення та виконання контрольних робіт з дисципліни «Автомобілі. Основи конструкції» для студентів всіх форм навчання спеціальності 133 – Галузеве машинобудування (Колісні та гусеничні транспортні засоби) / укладач В. І. Кубіч – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. - 50 с.

двигун, трансмісія, механізм повороту, система повітряного пуску, компоновка, engine, transmission, turning mechanism, air start system, linkage, двигатель, трансмиссия, механизм поворота, система воздушного пуска, компоновка