Контрольні завдання з адміністрування публічних фінансів

UK: Наведені методичні рекомендації до виконання контрольних робіт з дисципліни «Адміністрування публічних фінансів» EN: Methodical recommendations to perform examinations on the subject "Аdministration of public finances " RU: Приведены методические рекомендации для выполнения контрольных работ по дисциплине «Администрирование публичніх финансов»

Методичні вказівки до виконання контрольних робіт з курсу «Адміністрування публічних фінансів» для здобувачів вищої освіти за освітньо-науковою програмою підготовки магістр спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» / уклад. І.А. Нечаєва. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. - 18 с.

публічні фінанси, фіскальні інститути, бюджетна політика, податкове адміністрування, державний борг, public finances, fiscal institutions, budgetary policy, tax administration, state debt, публичные финансы, фискальные институты, бюджетная политика, налоговое администрирование, государственный долг