Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни “Теорія та робочі процеси ПРД”

UK: Наведені методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни “Теорія та робочі процеси ПРД” EN: Methodical instructions for personal work on discipline "Theory and working processes of the AJE" RU: Приведены методические указания к самостоятельной работе по дисциплине "Теория и рабочие процессы ВРД"

Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни “ Теорія та робочі процеси ПРД” для студентів спеціальності 134 Авіаційна та ракетно-космічнатехніка (освітня програма «Авіаційні двигуни та енергетичні установки») усіх форм навчання / уклад.: Ю. І. Кривих – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 10 с.

повітряно-реактивний двигун, aвіаційний двигун, компресор, камера згоряння, газова турбіна, вихідний пристрій двигуна, ступінь турбіни/компресора, air jet engine, aircraft engine, compressor, combustion chamber, gas turbine, nozzle, turbine/compressor stage, воздушно-реактивный двигатель, авиационный двигатель, компрессор, камера сгорания, газовая турбина, выходное устройство двигателя, ступень турбины/компрессора