Методичні вказівки з вивчення дисципліни «Мікропроцесорні пристрої» та виконання контрольної роботи для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка заочної форми навчання.

UK: Методичні вказівки містять основні питання, вихідні дані та завдання контрольної роботи (КР), а також рекомендації щодо вивчення дисципліни «Мікропроцесорні пристрої» у відповідності до навчальних планів ОКР бакалаврів. EN: The guidelines contain basic questions, outputs, and assignments of control work (CR), as well as recommendations for the study of the discipline of "Microprocessor devices" in accordance with the curriculum of the Bachelor's Degree. RU: Методические указания содержат основные вопросы, выходные данные и задачи контрольной работы (КР), а также рекомендации по изучению дисциплины «Микропроцессорные устройства» в соответствии с учебными планами ОКР бакалавров.

Методичні вказівки з вивчення дисципліни «Мікропроцесорні пристрої» та виконання контрольної роботи для студентів спеціальності 141 – ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА заочної форми навчання / уклад: В.В. Осадчий, О.С. Назарова. - Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 42 с.

microprocessor, timer, interrupt, Assembler, мікропроцесор, таймер, переривання, Ассемблер, микропроцессор, таймер, прерывания, ассемблер