Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни: "Монтаж електрообладнання і електричних установок" для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», освітньої програми «Електротехнічні системи електроспоживання» усіх форм навчання. Частина I.

UK: Методичні вказівки призначені для виконання студентами лабораторних робіт з дисципліни EN: Methodical instructions are intended for performance by students of laboratory works on discipline RU: Методические указания предназначены для выполнения студентами лабораторных работ по дисциплине

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Монтаж електрообладнання і електричних установок» для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», освітньої програми «Електротехнічні системи електроспоживання» усіх форм навчання. Частина I / Укл. : І.В. Авдєєв, О.В. Немикіна, В.Ю. Міщенко – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 45 с.

methodical instructions, installation of electrical equipment, еlectrical engineering systems of electric consumption, методичні вказівки, монтаж електрообладнання, електротехнічні системи електроспоживання, методические указания, монтаж электрооборудования, электротехнические системы электропотребления