Методичні вказівки до виконання лабораторних і самостійних робіт з дисципліни “Реінжиніринг існуючих механічних цехів”

UK: Дане видання призначене для вивчення та практичного освоєння студентами усіх форм навчання теоретичних основ та практичних навичок і вмінь з навчальної дисципліни шляхом виконання лабораторних і самостійних робіт. EN: This edition is intended for studying and practical mastering of all forms of study of theoretical bases and practical skills and abilities of the discipline by students through laboratory and independent work. RU: Данное издание предназначено для изучения и практического освоения студентами всех форм обучения теоретических основ и практических навыков и умений по дисциплине путем выполнения лабораторных и самостоятельных работ.

Методичні вказівки до виконання лабораторних і самостійних робіт з дисципліни "Реінжиніринг існуючих механічних цехів" для студентів спеціальності 8.05010102 “Інформаційні технології проектування” усіх форм навчання / уклад. С. О. Субботін, Є. М. Федорченко, О. І. Качан. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2013. – 26 с.

інформаційна база, об'єкт, метадани, конфігурація, макет, information base, object, metadata, configuration, model, информационная база, объект, метаданные, конфигурация, макет