Робоча програма ППВВ 01 «Системи автоматизованого проектування технологічних процесів» для студентів спеціальності 131 Прикладна механіка, освітня програма (спеціалізація) Технологія машинобудування .

UK: Надання студентам цілісних знань про новітні системи автоматизованого проектування технологічних процесів, розрахованих на проектування технологічних операцій прогресивних методів обробки. EN: Providing students with a thorough knowledge of the latest systems of automated design of technological processes, designed for the design of technological operations of advanced processing methods. RU: Предоставление студентам целостных знаний о новейших системы автоматизированного проектирования технологических процессов, рассчитанных на проектирование технологических операций прогрессивных методов обработки.

Робоча програма ППВВ 01 «Системи автоматизованого проектування технологічних процесів» для студентів спеціальності 131 Прикладна механіка, освітня програма (спеціалізація) Технологія машинобудування / уклад. Є. В. Вишнепольський - Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. - 10 с.

автоматизовані системи, технологічна підготовка, САПР, Siemens NX, обробка, верстати з ЧПК, технологічна операція, 3х фрезерування, 5х фрезерування, обробка моноколіс, automated systems, technological preparation, SAPR, Siemens NX, processing, CNC machines, technological operation, 3 axis milling processing, 5 axis milling processing, impeler processing, автоматизированные системы, технологическая подготовка, обработка, станки с ЧПУ, технологическая операция, 3х фрезерование, 5х фрезерование, обработка моноколес