UK: Наведений силабус навчальної дисципліни «Політико-правова система України» для здобувачів вищої освіти за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» EN: The given syllabus of the academic discipline "Political and legal system of Ukraine" for students of higher education in the specialty 076 "Entrepreneurship, trade and stock market activity", educational program "Entrepreneurship, trade and stock market activity"

Силабус навчальної дисципліни «Політико-правова система України» для здобувачів вищої освіти за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» / уклад.: В. М. Кириченко. Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. - 8 с.

політична система, правова система, громадянське суспільство, political system, legal System, civil society