UK: Самостійна робота є невід’ємною частиною навчального процесу і основою пізнавальної діяльності студента магістратури. Метою методичних вказівок є конкретизація самостійної роботи студента для всебічного підвищення рівня знань, раціоналізації процесів підготовки, виконання і захисту самостійної роботи, єдності навчання та науково-дослідної роботи.Освоєння курсу відповідно до програми передбачає самостійне опрацювання студентом літературних джерел, вивчення теоретичних питань тем, виконання практичних завдань і написання рефератів. EN: Independent work is an integral part of the educational process and the basis of cognitive activity of the student of the magistracy. The purpose of the methodological guidelines is to specify the student's independent work for the comprehensive raising of knowledge, the rationalization of the processes of preparation, performance and protection of independent work, the unity of training and research work. The development of the course in accordance with the program involves the independent study of the student literary sources, the study of theoretical issues of themes, practical tasks and writing abstracts. RU: Самостоятельная работа является неотъемлемой частью учебного процесса и основой познавательной деятельности студента магистратуры. Целью методических указаний является конкретизация самостоятельной работы студента для всестороннего повышения уровня знаний, рационализации процессов подготовки, выполнения и защиты самостоятельной работы, единства обучения и научно-исследовательской роботи.Освоення курса в соответствии с программой предусматривает самостоятельную проработку студентом литературных источников, изучение теоретических вопросов тем, выполнение практических задач и написание рефератов.

Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з дисципліни «СТРАТЕГІЧНИЙ АНАЛІЗ» для здобувачів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» всіх форм навчання / укладач В. Г. Бабенко-Левада, Запоріжжя : ЗНТУ, 2018.- 66 с.

standards of strategic analysis, strategy of the financial program, mission, strategy, нормативи стратегічного аналізу, стратегія фінансвої програми, місія, стратегія, нормативы стратегического анализа, стратегия Финансово программы, миссия