UK: Представлено виклад тем вивчення навчальної дисципліни «Адміністративні процедури та послуги» згідно загальних та фахових компетентностей, якими має оволодіти здобувач вищої освіти відповідно до кваліфікації. EN: A summary of the topics on the development of the initial discipline “Administrative procedures and services” is presented, which cover the background and administrative competencies that may lead to the development of general knowledge leading to qualification.

Текст (конспект) лекцій навчальної дисципліни «Адміністративні процедури та послуги»» для здобувачів вищої освіти за освітньо-науковою програмою підготовки бакалавр галузі знань «Регіональне управління» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» Укл. Л.В. Шитікова. Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. - 65 с

адміністративні процедури, адміністративні послуги, електронні послуги, інформаційна безпека, administrative procedures, administrative services, electronic services, informational security