Самостійні та індивідуальні заняття з адміністрування публічних фінансів

UK: Наведені методичні рекомендації до проведення самостійних та індивідуальних занять з дисципліни «Адміністрування публічних фінансів» EN: Methodical recommendations for holding іndependent and individualon on the subject "Аdministration of public finances" RU: Приведены методические рекомендации к проведению самостоятельных и индивидуальных занятий по дисциплине «Администрирование публичніх финансов»

Методичні вказівки до проведення самостійних та індивідуальних занять з дисципліни «Адміністрування публічних фінансів» для здобувачів вищої освіти за освітньо-науковою програмою підготовки магістр спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування». – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 15 с.

публічні фінанси, фіскальні інститути, бюджетна політика, податкове адміністрування, державний борг, public finances, fiscal institutions, budgetary policy, tax administration, state debt, публичные финансы, фискальные институты, бюджетная политика, налоговое администрирование, государственный долг